Problemy z ustawą śmieciową

Wejście w życie ustawy śmieciowej wprowadziło spory chaos. Wszystko spowodowane jest problemami z odpowiednim posortowaniem śmieci, oraz wywiązaniem się ze swych obowiązków firm zajmujących się wywozem odpadów. Przypomnijmy, że ustawa zobowiązuje do sortowania śmieci. Każdy rodzaj powinien znajdować się w osobnym pojemniku. I tak posortowany powinien być papier, szkło, plastik oraz odpady zmieszane. Sprawa wydaje się prosta jednak problem może stworzyć odpowiednie zakwalifikowanie danego przedmiotu. Dodatkowe zamieszanie wprowadziły firmy zajmujące się wywozem śmieci. Większość z nich nie dostarczyła na czas odpowiednich pojemników przez co mieszkańcy osiedli wrzucali już posegregowane odpady do jednego kosza co znacznie utrudniło późniejszy odbiór śmieci. Kontrowersje wzbudził również sposób naliczenia opłat za ich wywożenie.

Chcesz znaleźć naszego bloga, to wpisz w Google
układanie diety online
trener fitness poznań
szkolenia trener personalny poznań
dietetycy poznań

sitemap