lokalizacja gps samochodów osobowych

GPS – ochrona przed złodziejami

Samochody to towar bardzo popularny wśród złodziei. Jak ustrzec więc swe mienie przed kradzieżą? Sposobów jest kilka. Niektórzy kierowcy stosują blokady na kierownice, alarmy, inni zamykają samochód w garażu. Jednak najbardziej skutecznym sposobem jest chyba montaż systemu gps. Nawet gdy złodzieje ukradną samochód, policja szybciej go odzyska, gdyż lokalizacja gps samochodów osobowych wskaże dokładne miejsce pobytu takiego pojazdu. Dzięki temu odpowiednie służby łatwiej odzyskają naszą własność i być może złapią złodziei. Lokalizacja taka sprawdza się również w firmach posiadających dużą flotę samochodową. Pozwala bowiem na lepszą kontrolę czasu pracy kierowców. Szef wie gdzie i kiedy znajduje się jego pracownik.

sitemap