Polerowanie aluminium kościan

Polerowanie wozu.

Polerowanie detalów aluminiowych w naszym wozie może dodać im sporo blasku przez co samochód zyskuje pewnych plusów estetycznych. Do polerowania aluminium nie potrzeba specjalistycznych narzędzi. Można to poczynić osobistymi siłami w domu bez potrzeby tracenia kolosalnych pieniędzy. Do polerowania potrzebna nam będzie szczególna pasta polerska, krążki filcowe bądź wiertarka z kółkiem polerskim. Ręczne plerowanie aluminium odbywa się przez ulokowanie pasty polerskiej na szczególnych krążkach filcowych lub szmatce z froty oraz równomierne jej rozmieszczenie na wcześniej posprzątanym samochodzie. Po nałożeniu odpowiedniej ilości pasty na aluminium należy odczekać czas jaki fabrykant zaleca na opakowaniu. Po tym okresie możemy pomału przetrzeć delikatnie ścierką. Jeżeli realizowaliśmy wszystko tak jak było przedstawione na opakowaniu pasty polerskiej nasz wóz powinien ślicznie lśnić.
sitemap