Zabudowa ściany wadowice

Zabudowa ściany

Nasze mieszkania zazwyczaj mają niewielki metraż. Rzadko kto zdoła poszczycić się indywidualną garderobą bądź dużą sypialnią, w której można umiejscowić sporą szafę. Zatem w naszych mieszkaniach niejednokrotnie realizowana jest zabudowa ściany. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne i zapewniające sporą ilość przestrzeni na ciuszki i inne rzeczy. Jest to również wyjście raczej tanie. Taka zabudowa posiada wyłącznie drzwi oraz półki. Natomiast boki i tył takiej szafy wyznaczają ściany. Takie zabudowy oferuje większa część firm meblarskich. Czasami można zakupić gotowe rozwiązania jednak najczęściej takie garderoby wykonywane są na zamówienie. Nierzadko także na ich frontach lokowane są lustra, które dodatkowo wizualnie powiększają pomieszczenie.

sitemap