Kominy stalowe milanówek

Nieszablonowe rozwiązanie – komin stalowy

Budowanie budynku wielkogabarytowego, zgodnego z najświeższymi kierunkami w architekturze i budownictwie wymaga dość niekonwencjonalnego nastawienia, w szczególności w sprawie odprowadzania wszelkiego typu zanieczyszczeń z którymi ma się do czynienia w trakcie codziennej eksploatacji. Spaliny i sadza powinny być w właściwy sposób odprowadzone na zewnątrz budynku. Wyjściem, które może się do tego przyczynić jest budownictwo specjalne a wraz z nim skromnie jeszcze w Polsce znane systemy kominowe wykonane ze stali. Kominy stalowe z reguły montowane są na zewnętrznych fasadach budynków chociaż również i kominy wewnątrz zrealizowane w tej technologii wykonają swą rolę. Dzięki izolacji ścian komina za pomocą wełny mineralnej (grubość 50 mm) spaliny oraz wszelakiego rodzaju inne powstające zanieczyszczenia np. sadza, są wyprowadzone poza budynek w bezpieczny dla jego domowników sposób.
sitemap