Lakiery w sprayu żory

Lakier w sprayu – bogata gama odcieni dla Twoich potrzeb
Lakiery w sprayu są niezwykle popularne oraz praktyczne w użyciu. Znajdują wykorzystanie w codziennym życiu. Doskonale przydają się do odświeżenia kolorów wcześniej malowanych obiektów, do poprawek blacharsko-lakierniczych  oraz do malowania elementów ozdobnych w domu. Na rynku znajduje się cała gama odcieni, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować doskonały odcień, który jest nam niezbędny. Bardzo błyskawicznie schną, w takim razie nie musimy długo czekać, aby nałożyć drugą powłokę albo móc wykorzystywać malowany obiekt. Za jego pomocą można malować wszystkie powierzchnie drewniane, metalowe, ceramiczne, wiklinowe oraz kartonowe. Lakier w sprayu nadaje się również na powierzchnie szklane a także plastikowe nadając im drugie bytowanie.
sitemap