Mieszanki nasion traw kołobrzeg

Nasz trawnik

Nasz trawnik po zimie wyglądał koszmarnie. Nie dosyć, że przed samą zimą był zniszczony przez krety, to teraz na wiosnę ma wygniłe plamy po całym trawniku. Poszukiwałam wskazówek jak odbudować trawnik, jednak niektóre były za kiepskie inne za drogie. Mąż nie mógł już patrzeć na to gnojowisko. Zaczął natryskiwać jakimiś odżywkami, ale na niedużo do się zdało. Ostatecznie wkurzył się tak, że postanowił zniszczyć orką stary trawnik i założyć nowy. Nabył parę kilogramów mieszanki nasion traw i rozsiał gęsto.Zagrabił i podlał delikatnie. Po tygodniu już były rezultaty a po dwóch okazało się, że gdzieś nie dosiał gdyż nic nie wzeszło, w związku z tym użył jeszcze raz mieszanki nasion traw ponieważ zostało nieco po ostatnim siewie. Zaczekaliśmy 2 tygodnie, a teraz mamy już piękny trawnik. Wkrótce będziemy kosić.
sitemap