Montaż prysznica starachowice

Stara wanna

Stara wanna już mi się znudziła. Przy kolacji rozmawiałam z współmałżonkiem o odmianie. Pragnęłabym mieć natrysk. Nie mam siły, ani czasu na szorowanie wanny. Kąpiel pod prysznicem ma dobre strony, jest bardziej higieniczna, swobodniej jest wyjść z brodzika aniżeli z wanny i szambo napełnia się wolniej. Zrelacjonowałam argumenty mężowi i naturalnie zgodził się. Sam zaproponował montaż prysznica, a ponieważ ma przyjaciół znających się na takich montażach czy też zabudowach to wiedział, iż w razie potrzeby może liczyć na ich wskazówkę, czy też pomoc. Zakupy poczyniliśmy w markecie. Już następnego dnia mąż zabrał się do pracy. Wyłącznie przy demontażu wanny pomógł mu znajomy, a resztę postanowił zrobić sam. Wszystko się udało. Instalacja prysznica nie był trudna.
sitemap