Przebudowa aut dostawczych gorlice

Dostosowanie samochodu dostawczego do transportu pasażerów

Fachowa przebudowa pojazdów dostawczych ekspresowo pomaga dostosować je na potrzeby transportów pasażerskich. Z takiej usługi korzysta coraz to więcej firm transportowych zainteresowanych poszerzeniem proponowanych usług. Nabycie nowych samochodów inaczej busów jest drogocennym rozwiązaniem, a przeróbka posiadanych umożliwia pokaźne oszczędności. Przebudowa samochodów dostawczych polega na należytym oszkleniu pojazdu, zamontowaniu foteli oraz wszelkich detalów bezpieczeństwa, takich jak pasy czy też uchwyty i przegroda oddzielająca kierowcę od przedziału pasażerskiego. Wszelkie takie prace powinny zawsze robić wyspecjalizowane w tym zakłady, które gwarantują ich wysoką jakość a także zgodność z aktualnymi nakazami w tym obszarze.
sitemap