Usługi podnośnikowe gryfice

A yellow scissors lifting isolated on white background

Usługi dekarskie z podnośnika koszowego

Z remontem dachu na dachu naszej kamienicy zbieraliśmy się od wielu lat, nawet wtedy, kiedy dysponowaliśmy odpowiednią liczbą środków tj. pieniędzy do jego odbudowy. Remont był potrzebny, ale jego dokuczliwość, choćby wynikająca z kąta nachylania dachu oraz braku możliwości ustawienia odpowiedniego rusztowania była tak wielka, że nie chciało nam się za to zbierać i bezustannie odnajdowaliśmy jakiś pretekst, aby przełożyć remont na następny sezon.
Gdy już dalej nie dało się odkładać tego, co nieuniknione z pomocą przyszła nam firma świadcząca usługi podnośnikowe, która pomagała dekarzom podczas pracy w najbardziej niedogodnych miejscach. Pomoc polegała na dostarczaniu budulców a także narzędzi, a podnośnik koszowy zastąpił dekarzom rusztowania a także drabiny.
sitemap