Biologiczna oczyszczalnia ścieków jarosław

Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków

Decydując się na budowę budynku, który pozostanie położony na obrzeżach miasta, warto liczyć się z brakiem dostępu do sieci kanalizacji. W takiej chwili pan domu sam musi rozwiązać sprawę nieczystości pochodzących z naszego gospodarstwa domowego. Najczęstszym wyjściem jest szambo, aczkolwiek osobą, które wypatrują współczesnych możliwości na myśl przychodzi biologiczna oczyszczalnia ścieków. W zbiornikach, które podłączamy do instalacji naszego domu przebiegają procesy tlenowe oraz beztlenowe, dzięki którym w łatwy sposób pozbywamy się nieczystości. Przefiltrowaną a w dodatku oczyszczoną wodę możemy zużytkować do nawadniania naszego ogrodu, zatem działanie pomimo że drogocenne jest także ekologiczne a przy tym oszczędne. W porównaniu do rutynowego szamba, które potrzebujemy raz na jakiś okres czasu opróżniać, nasza przydomowa oczyszczalnia ścieków nie żąda częstej i powikłanej obsługi.
sitemap