Kalendarz wieloplanszowy a4 koluszki

Kalendarz wieloplanszowy a4 – klasa w każdym budynku a przy tym biurze

Kalendarz wieloplanszowy A4, to wspaniały prezent noworoczny do każdego mieszkania oraz biura. Kalendarz taki zezwala na ustalanie daty każdego wydarzenia poprzez podkreślenie w kalendarzu określonego terminu. Mało tego kalendarz poprzez stylowe zdjęcie znajdujące się na stronie  danego miesiąca ozdabia wnętrze domku, bądź biura. Kalendarz proponuje nam pewną energię wystroju pomieszczenia, bowiem w kolejnych miesiącach zdjęcie ulega przemianie i harmonizuje bardzo często z aurą, która w danym miesiącu dominuje na zewnątrz. Na domiar tego kalendarz formatu A4 nie pochłania zbyt dużo powierzchni, jest solidny a przy tym estetyczny. Kalendarz ten dzięki wskazaniu następnych plansz na następne miesiące zezwala koncentrować się na zadaniach wskazanych na dany, konkretny miesiąc, co może też być zaznaczone na danej planszy. Dzięki możliwości podnoszenia plansz można także z wyprzedzeniem zamierzać a przy tym podkreślać terminy w kolejnych miesiącach.
sitemap