Oczyszczalnia ścieków biologiczna syców

Bakterie pomocne przy oczyszczaniu ścieków

Podczas gdy budujemy domek, pojawiają się także pytania co robić z mediami, czy podłączać zarówno prąd, gaz a także wodę, czy jedynie prąd a przy tym wodę. Pytanie jest o tyle pomocne, że w wypadku domów usytuowanych poza ciągiem budynków, podłączenie mediów będzie niesłychanie wartościowe. Nikt nie ma jednocześnie obiekcji, że odprowadzenia ścieków niestety nie unikniemy, niemniej jednak jesteśmy w stanie z głową a przy tym ekologicznie je zutylizować. Oczyszczalnia ścieków biologiczna jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż szambo, które należy dość systematycznie oraz często opróżniać, a to na nieszczęście dodatkowo kosztuje. W wypadku szamba nie możemy nic odzyskać ze ścieków, które tam się znalazły. Zaś oczyszczalnia ścieków biologiczna, po zutylizowaniu wielkiej części stałych ścieków przez stosownie przystosowane bakterie i odsączeniu pozostałych trwałych odpadków, które wystarczy tylko raz na rok wywieźć, oddaje nam niesłychanie wartościową wodę do podlewania ogrodu.
sitemap