Przyczepy samochodowe Brenderup tarnobrzeg

Przyczepa dla każdego

Przyczepy samochodowe Brenderup od lat tworzą pewien filar motoryzacji a także szeroko ocenionego transportu. Marka ta od wczesnych lat XX wieku jest obecna na rynku. W 1936r. rzemieślnik z Danii zdecydował zainwestować we wsi Brenderup, kupując kuźnię. Przeobraziła się ona w fabrykę produkującą oprzyrządowania do maszyn rolniczych. Interes ewaluował. Rozwijał się w kierunku adekwatnym z biegiem rozwoju branży rolniczej. Były to czasy tworzenia się motoryzacji. Transport żądał inwestycji, a co za tym idzie nowiuteńkich rozwiązań, zarówno dla firm, przedsiębiorców, ale przede wszystkim dla normalnego „Kowalskiego”. 
   Nazwę Brenderup zlokalizowano na przyczepie, której przeznaczeniem było holowanie przez ciągnik. Narzędzie ten w tempie ekspresowym zdobył sławę. Żeby w pełni spożytkować jej ergonomiczność, poczęto ją fabrykować w wersji dla aut osobowych. Aktualnie wyprodukowano ich ponad milion sztuk.
sitemap