Przydomowa oczyszczalnia ścieków cena wasilków

Oczyszczalnie

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest niewątpliwie wyśmienitą możliwością dla zwyczajowego szamba ekologicznego bądź też betonowego. Występują następujące modele przydomowych oczyszczalni ścieków: z filtrem piaskowym, z drenażem rozsączającym, z filtrem gruntowo-roślinnym, ze złożem biologicznym, z komorą osadu czynnego. Przydomowa oczyszczalnia ścieków koszt jest uwarunkowana od tak w istocie niesłychanie wielu kluczowych czynników. Najistotniejszą kwestią jest bez wątpienia technologia oczyszczania. Na początku trzeba zainwestować w osadnik wstępny, który umiejscowiony jest w każdej przydomowej oczyszczalni. Najdroższa, jeśli rozchodzi się o budowę będzie z całą pewnością oczyszczalnia biologiczna. Należy wiedzieć, że konstrukcja zbiorników, które posiadają złoże biologiczne, może być sumptem mniej więcej nawet siedmiu do jedenastu tysięcy złotych. Trochę tańsze w konstrukcji będą oczyszczalnie z filtrem piaskowym a także gruntowo-roślinnym. Trzeba wiedzieć, iż tego wariantu oczyszczalnie nie potrzebują użycia zagmatwanych urządzeń.
sitemap