Hodowla cebuli dębno

Ziemia roślin

Rośliny doniczkowe są moją manią. Mam ich w budynku nadzwyczaj dużo. Największą część mojej kolekcji pochłaniają storczyki (jest ich około dwudziestu). Posiadam również drzewko mandarynkowe, które sowicie obdarza mnie plonami. Stanowi ładną dekorację parapetu. 
Ostatnio zakupiłam i zaczęłam uprawiać rośliny owadożerne. Kupiłam je od osoby, jaka ogłosiła się na jakimś portalu społecznościowym. Okazało się to być strzałem w dziesiątkę. Roślinki doszły dorodne, piękne i od razu ofiarowałam im nowe domki. W kolorowych doniczkach zamieszkały tłustosze, dzbaneczniki i jedna muchołówka.
Od roku jestem właścicielką działki w ogródkach działkowych i, kiedy tylko nastanie wiosna, zmierzę się z uprawą warzyw polowych. Nie wykonywałam tego nigdy wcześniej, jednakże mam nadzieję, że nie jest to trudne. Wszak nie jest w stanie przerosnąć mnie hodowla cebuli – to byłby cios niżej pasa. Najbardziej cieszę się na myśl, że już niedługo wysieję nasiona pomidorów do doniczki, a w następnej kolejności wsadzę do gruntu. Te czerwone kulki to moje ukochane warzywa.
sitemap